Результати моніторингу якості освіти

Моніторинг рівня розвитку дітей проводився  під час звичайних для них видів діяльності:занять, гри, самостійної діяльності, прогулянки,  інших режимних моментів,  в  ході яких вихователі спостерігали за поведінкою дітей, особливостями їх спілкування, зацікавленнями, досягненнями тощо. Результати моніторингу дозволили педагогам якісно та результативно спланувати індивідуальну роботу, надати батькам конкретні методичні рекомендації та поради, як саме допомогти дитині в її розвитку з тих чи інших розділів програми.

Обстеження рівня засвоєння програмового матеріалу дошкільниками відповідно БКДО у 2022-2023 н.р.

Результати діагностики готовності дітей старшого дошкільного віку до школи у 2022-2023 н.р.