• Розмір плати для батьків за харчування дітей в закладі

На виконання рішення виконавчого комітету від 28.12.2017 року №2982 «Про встановлення вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста, що належать до комунальної власності міста, та визнання такими, що втратили чинність пункти 1, 2 рішення виконавчого комітету від 15.12.2016 року №2959», відповідно до статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», виходячи із реальних фінансових можливостей міського бюджету, з 01 січня 2018 року вартість харчування дітей в закладах дошкільної освіти в день встановлено:

-         віком від одного до трьох років – 18,00 грн. (вісімнадцять  гривень);

-         віком від трьох до семи років – 28,00 грн. (двадцять вісім гривень).

Розмір плати батьків за харчування дітей в ЗДО становить 75% від вартості харчування в день:

- віком від одного до трьох років — 13,5 грн

- віком від трьох до семи років — 21 грн

Відповідно Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах

—  розмір плати зменшується на 50 відсотків для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей;

Від плати за харчування дітей звільняються:

—  батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму).

— діти, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, в інших випадках, передбачених законодавством України (діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях, діти з інвалідністю, діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, тощо).

Наказ Департаменту освіти Вінницької міської ради   Про встановлення вартості харчування