• Гурткова робота

gurt1Гурткова робота в ДНЗ №38 є дієвою формою організації дитячої життєдіяльності старших дошкільників і становить невід’ємну частину освітнього процесу.

Діти мають можливість обирати заняття за власними уподобаннями, здібностями.

Ефективність гурткової роботи значною мірою зумовлюється належним програмно-методичним забезпеченням. Робота гуртків будується за авторськими перспективними планами, складеними їх керівниками на основі власних доробок, запозиченого перспективного педагогічного досвіду, освітніх інновацій.

Організовуючи гурткову роботу в закладі, педагоги уникають надмірних навантажень на дітей. Тривалість гурткових занять відповідає вікові дітей і не перевищує встановлених норм для навчальних занять.

Окрім того, педагоги ДНЗ своєчасно та кваліфіковано проводять роз’яснювальну роботу з батьками щодо залучення дітей до відвідування гуртків. Саме уважне ставлення батьків до власних потреб у тісній співпраці з вихователями сприяє своєчасному виявленню і задоволенню естетичних, пізнавальних, рухових, мовленнєвих та інших потреб дітей, розвитку відповідних здібностей.

В ДНЗ №38 працюють гуртки:

«Дзвінкі голоси» (вокальний), «Музичний дивограй» (гра на музичних інтрументах), «Від звука до букви» (навчання грамоти), «Афлатун» (фінансова грамотність), «Будь природі другом» (природоохоронний), «Зелена аптека» (валеологічний), «Дивосвіт» (образотворчої діяльності), «Загадковий світ кольорових паличок» (логіко-математичний),«Творимо, вигадуємо, створюємо» (літературно-мовленнєвий), «Спілкуємось англійською».