• Повертаємось до дитячого садочка після карантину

Поради щодо підготовки дітей до відвідування садочка

1. Грати з дитиною в дитячий садок, програвати режимні моменти в садочку (роздягання, прощання, ігри з дітьми (ділитися — не ділитися іграшками), туалет, їжа, тиха година, прогулянки, свята) і правила в сюжетно-рольових іграх (з будь-якими іграшками).

2. Повертатися у звичний режим дня. Почніть вже зараз плавно зміщувати час вкладання та підйому, наближуючи їх до режиму дитсадка. Необхідними складовими щоденного режиму дитини є також фізична активність, рухливі ігри, прогулянки.

3. Мріяти разом з дитиною про майбутній похід до дитсадка «З дітьми важливо „мріяти“. Ми можемо говорити: „А я мрію піти на роботу. Я уявляю, як одягну сукню, туфлі, підберу сережки… На твою думку, які сережки підійдуть до цієї сукні? Давай помріємо, як ти збираєшся в садок. Що ти хочеш одягнути? (Можете, також програти ці ситуації.) А якою дорогою ми підемо?“ І в уяві „пройдіться“ до садочка»

4. Пам’ятати, що після тривалого карантину дітям складно розлучатися з батьками. Перший тиждень вони можуть повертатися з садка більш примхливими і перезбудженими. Поставтеся з розумінням до стану ди. «Не забувайте, що звикання до нового середовища — це величезне навантаження на дитину, причому не тільки на «емоційний рівень», але й на «фізичний».

Шановні батьки!

Пропонуємо Вам корисні поради «Релаксація для дітей удома»які допоможуть заспокоїти дитину, контролювати її емоції та посилити відчуття захищеності.

Шановні батьки!

В умовах карантину педагоги нашого закладу працюють дистанційно:  створили блоги, на сторінках яких  пропонують Вам  рекомендації, консультації щодо організації освітньої діяльності вдома. А ще наші вихователі підготували  відеозапис  занять, які неодмінно покажіть своїм дітям.

Пропонуємо Вашій увазі    корисні та цікаві вправи для занять з дітьми  під час карантину в нашій новій рубриці      «Дозвілля дітей на карнатині»

Що треба знати про новий коронавірус? (Відповіді на основні запитання про COVID-19 – захворювання, викликане новим коронавірусом)

Поради для захисту від нової коронавірусної інфекції

Практичні поради для розмов з дітьми, щоб заспокоїти та захистити їх