• Методична скринька

МЕТОДИЧНА СКРИНЬКА

Шановні відвідувачі методичної сторінки! Тут Ви зможете знайти корисні матеріали для педагогів ЗДО, а також батьків, які цікавляться організацією методичної роботи з їхніми дітьми.

Методична робота в дошкільному закладі – комплексний і творчий процес, що забезпечує практичне навчання вихователів різноманітним методам і прийомам роботи з дітьми. Методичний кабінет – це центр методичної роботи з педагогічними кадрами нашого дошкільного закладу.

Головною метою діяльності методичного кабінету є навчально-методичне забезпечення педагогічного процесу в нашому закладі, упровадження в навчально-виховний процес найкращого педагогічного досвіду, інноваційних технологій, методичних та психологічних досягнень у галузі освіти, надання компетентної допомоги в удосконаленні фахової освіти та підвищення кваліфікації педагогічних працівників. До послуг педагогів інформаційні стенди, тематичні папки з різних розділів програми, зразки дидактичних посібників, упорядкована картотека літератури, статей, — усе це допомагає вихователеві оптимізувати процес навчання. Вивчення передового педагогічного досвіду, семінари, круглі столи, педради, колективний перегляд занять, виставка.

Шановні колеги КЗ «ДНЗ №38 ВМР»!

Опрацюйте дистанційно з 04.05. по 08.05.

Семінарське заняття на тему

«ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ФОРМ І ЗМІСТУ ТРУДОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНИКА»

План

1. 1.  Організація трудової діяльності   (Організація трудової діяльності дітей в ЗДО - презентація)

1.1.Види праці дітей

1.2.Форми організації трудової діяльності дітей

2.СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ТРУДОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ  (Створення умов для трудової діяльності у ЗДО -презентація)

3.Експрес-тест «Трудова діяльність дошкільників у ЗДО» Експрес-тест

Література:

1. Трудове виховання дошкільнят/ упоряд.В.В. Семизорова. – Київ: «Вид.група «Шк.світ», 2016.
      2. Поніманська Т.І. Дошкільна педагогіка: Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів. – К.: «Академ-видав» , 2006.

Консультація  на тему

ЕДЬЮТЕЙНМЕНТ- ОСВІТНЯ ТЕХНОЛОГІЯ

Опрацюйте дистанційно з 27.04. по 30.04. педагогічні читання

Тема: «Микола Пирогов – видатний учений, педагог, громадський діяч »

План

1.Микола Пирогов: коротка біографія, цікаві факти.

2.Науково-педагогічна діяльність  М.Пирогова.

3.Прогресивні педагогічні ідеї у творчій спадщині Миколи Пирогова.

4. Музей-садиба М.Пирогова — віртуальна екскурсія. (Переглянути відео. Скопіюйте адреси ссилки, по одній, вставте в Googl і перегляньте)

Відповіді на 1,2,3 питання знайти самостійно за допомогою інтернет-ресурсів.