• Педагоги

Наш дружній колектив

Є на світі добрі люди і, як янголи, вони
      Все життя своє з любов’ю, завжди поряд із дітьми:
      Вихователі і няні, музиканти й кухарі, методист і медсестра…
      Всіх малята дуже люблять і бажають їм добра.

Колектив дошкільного закладу дитячого садочку працює творчо, розумно, тут живуть своєю душою  професіонали своєї справи, котрі разом із керівництвом закладу перебувають у постійному творчому пошуку шляхів в модернізації освітньо-виховного процесу.

Про вихователя дитячого садка хочеться вести окрему розмову, бо вони першими прокладають  дитині шлях до знань, добра, краси, віри, надії і любові.

У кожного педагогічного колективу  свій індивідуальний шлях, а кінцева мета  єдина – створення оптимальних умов для перебування та розвитку дітей дошкільного віку. Тому в своїй повсякденній роботі наш колектив прагне перетворити садочок на дім, в якому чекають на дитину, люблять її та турбуються. Тому сотні срібних голосочків дзвенять кожного ранку у дошкільному закладі.

Особистістно - орієнтований підхід до навчання та виховання дітей ставить до педагогів закладу підвищені вимоги, зокрема : шукати цікаві та різноманітні форми спілкування з вихованцями. Зважаючи на те, педагогічний колектив розробляє і впроваджує інтерактивні форми роботи з дошкільниками.

Завдяки професіоналізму педагогічних працівників ДНЗ №38 гарантує високу якість виховання, розвитку і навчання дітей.

Педагогічна майстерність, ерудиція, ініціативність, творчий підхід до справи – ось життєве кредо нашого колективу.

Козак Світлана Юріївна

Козак Світлана