• Відновлення роботи закладу

Шановні батьки!

З 12 червня наш заклад відновлює свою роботу.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ

З метою запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення короновірусної інфекції (СОVІD – 19), створення безпечних умов для дітей в закладі дошкільної освіти необхідно дотримуватись наступних рекомендацій:

1.Прийом дітей проводиться на території закладу до 8 годин 30 хвилин, в присутності батьків вимірюється температура тіла дитини. Не допускається прийом дітей до дитячого садка при температурі понад 37,2 чи з симптомами респіраторних захворювань. Поточне вимірювання температури проводиться через 4 години. При виявленні температури понад 37,2  або симптомів респіраторних захворювань дитина ізолюється, про це повідомляються батьки.

2.В зв’язку з несприятливою епідситуацією до закладу не приймаються діти з хронічними захворюваннями та діти, у яких відсутні профілактичні щеплення. Від батьків потрібні довідки з місця роботи, батькам, які є ФОП – ксерокопію Витягу з реєстру платника податків.

3.Батьки мають приводити і забирати дітей в захисних масках чи респіраторах так, щоб були покриті ніс і рот. Забирати дитину необхідно у вихователя також на території закладу впродовж прогулянки (з 17.00 годин), якщо необхідно забрати дитину до 17.00 години – за телефонним дзвінком вихователю. В разі несприятливих погодних умов – на вході до приміщення. На вході до приміщення діти перезуваються у змінне взуття та знімають його.

4.На вході до закладу проводиться обробка рук всім працівникам закладу. Не допускається самостійний доступ дітей до спиртових антисептиків.

5.На період карантину організовується миття рук рідким милом кожні 2 години з використанням паперових рушників.

6.Не можна приносити до закладу м’які іграшки. Іграшки з інших матеріалів – лише після санітарної обробки.

7.Проведення з закладі дошкільної освіти масових заходів дозволяється лише за участі однієї групи без глядачів.

8.Вирішення будь – яких питань з працівниками закладу проводиться в дистанційному режимі.

9.Необхідно обмежити контакт дітей з особами, які мають симптоми респіраторних захворювань.

Шановні батьки!

Велике прохання дотримуватись даних рекомендацій, не вимагати у вихователів чи адміністрації нехтувати ними, адже їх виконання є обов’язковим для кожного працівника. Рекомендації для батьків та працівників закладу (з ними ви також можете ознайомитись) прийняті з метою забезпечення сприятливих умов для збереження здоров’я дітей та попередження захворювання всіх учасників освітнього процесу.

Будьте здорові!!!

Розроблено відповідно