• Свежие записи

 • Свежие комментарии

  • Архивы

  • Рубрики

  • Мета

  • Семінар для керівників закладів дошкільної освіти

   20 грудня 2018 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №38  Вінницької міської ради» відбувся науково-практичний семінар для керівників закладів дошкільної освіти міста та педагогів ВГПК «Співпраця закладу дошкільної освіти та Вінницького обласного гуманітарно-педагогічного коледжу  у  формуванні фахової компетентності майбутніх вихователів та музичних керівників в процесі педагогічної практики».

   З вітальним словом розпочала роботу семінару Яценко О., директор Департаменту освіти вінницької міської ради, яка відзначила актуальність даного заходу.

   У теоретичній частині семінару директор ВГПК Фойцехівський  К. розповів про систему взаємодії і співпраці із установами, організаціями, громадськістю міста та дошкільними  закладами.

   Бевз В., завідувач педагогічною практикою факультету «Дошкільної освіти  та музичного мистецтва» ВГПК  розкрила питання «Педагогічна практика – невід’ємна складова у формуванні фахової компетентності майбутніх вихователів і музичних керівників». Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри «Теорії і методи музичного виховання» ВГПК Іскра С. розповіла про сучасний вимір підготовки музичних керівників закладів дошкільної освіти.

   Завідувач КЗ «ДНЗ №38 ВМР» Борак Н. поділилась з учасниками семінару досвідом роботи закладу з формування професійної направленості у студентів педагогічного коледжу під час проходження педагогічної практики.

   В практичній частині всі учасники семінару переглянули заняття за участю студентів ВГПК та взяли участь у тренінгових вправах «Мотивація діяльності педагога як фактор успішного управління закладом дошкільної освіти», які провели практичні психологи ВГПК Сорочан М. та КЗ «ДНЗ №38 ВМР» Хоронжук Т. На завершення практичної частини   викладачем ВГПК Токар Л. та вихователем-методистом КЗ «ДНЗ №38 ВМР» Долгановою О. учасникам було запропоновано вивести «Формулу професійного становлення майбутнього фахівця».

   Таким чином, під час семінару були  розкриті актуальні проблеми та підходи модернізації управлінської діяльності керівників закладів дошкільної освіти  з урахуванням  сучасних стандартів організації та проходження педагогічної практики студентами ВГПК. Керівники ЗДО ознайомились з діяльнісно – компетентнісним підходом в управлінні закладом дошкільної освіти для вирішення завдань кадрової політики по підвищенню рівня професійної компетентності студентів та педагогів. Даний захід сприяв обміну досвідом учасників семінару щодо діяльності керівника з покращення умов проходження педагогічної практики студентами коледжу.

   IMG_9505 IMG_9522 IMG_9568 Still1227_00004 Still1227_00009 Still1227_00015 Still1227_00020 Still1227_00023 IMG_9547 IMG-5c40d31c3414cab556383bb62b8a2d59-V