Наші досягнення

2012-2013 навчальний рік

• Міській конкурс «Вихователь року 2012» : вихователь Пляцок А.О. отримала перемогу в номінації «Вихователь – творець»
      • Міській конкурс «Кращий практичний психолог дошкільного навчального закладу системи освіти у 2012 – 2013 навчальному році»: практичний психолог Щеголева Т.А. стала абсолютним переможцем та отримала приз глядацьких симпатій
      • Міський конкурс «Кращий спортивний майданчик» — ІІІ місце
      • Міській конкурс «Краща розробка авторської гри для дітей дошкільного віку»: вихователь Карпина А.В. представила гру «Мандрівка країною голосних звуків»
      • Міській конкурс «Творча скарбничка»: перемога вихователя Савіної О.С. в міському етапі з роботою «Ознайомлення дошкільників з голосними звуками та буквами на їх позначення»
      • Міській конкурс «Зимова феєрія»: були представлені три роботи «Новорічна ніч» (колективна робота дітей гр..№10); «Різдвяна зірка» (робота Міхаліна Славіка, гр.. №6); «Резиденція Діда Мороза» (Остапенко Софії, гр..№8). Перемогу (І місце) отримала Остапенко Софія
      • В Міський фестивалі дитячої творчості серед вихованців дошкільних навчальних закладів «Чарівна квітка – 2013» наші дошкільники приймали участь у двох номінаціях: «Хореографія» ( представляли Гуцульский танок) та в номінації «Художнє читання» вихованка групи №14 Бедрій Маша розповідала вірш Джані Радарі «Далека мандрівка», за який отримала І місце
      • VIІ Малі олімпійські ігри серед вихованців дошкільних навчальних закладів міста в рамках міської освітньої програми «Старти надій» – участь прийняли 5 вихованців ДНЗ .

2013-2014 навчальний рік

• Чемпіонат з різних видів спорту серед вихованців дошкільних навчальних закладів в рамках міської освітньої програми «Старти надій» : участь у змаганнях з шашок та боулінгу вихованців старших груп Гнатюк Даші, Сторожука Тараса, Козаченка Вані, Шевчука Артема
      • Конкурс «Зимова феєрія»: були представлені п’ять робіт, перемогу (І місце) отримала Скорченко Настя за композицію «Лісова фотомодель»
      • Фестиваль дитячої творчості серед вихованців дошкільних навчальних закладів «Чарівна квітка – 2014»:   в номінації «Художнє читання» вихованка групи №9 Денисюк Єлізавета розповідала вірш О. Василенка «Я – українка»
      • Конкурс «Кращий навчально – методичний посібник» в рамках акції «Ярмарок фахових сподівань» представлена робота вихователів Криворучко А.М., Кулеші Т.В. «Використання ігрових навчальних ситуацій у формуванні уявлень про правила дорожнього руху у дітей середнього дошкільного віку» (номінація «Навчально-методичний посібник»)
      • Конкурс «У колі дружньої родини »: перемогу отримала родина Городників та Андрусенків
      • Конкурс «Колискова пісня» : в номінації «Виконання колискових пісень сучасних авторів» участь прийняли музичні керівники Гуменюк Олександра Василівна, Демчук Євгена Юріївна, Степанюк Уляна Іванівна, а в номінації «Виконання народної колискової пісні» — Говядова Ніна Володимирівна (бабуся вихованця ДНЗ).

Також педагоги та вихованці ДНЗ протягом 2013 – 2014 н.р. брали участь у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах:

• Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти — 2014»: представлений методичний посібник авторів Борак Н.А., Долганової О.А. «Освітньо-інформаційне середовище як засіб підвищення ефективності навчально – виховного процесу в сучасному дошкільному навчальному закладі» (срібна медаль в номінації «Cучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти»)
      • Всеукраїнський фестиваль дитячого театрального мистецтва (міський етап)
      • Всеукраїнський конкурс «Казкова фантазія», оголошений освітнім порталом «Педпреса»: взяли участь 14 вихованців нашого закладу, представивши малюнки та творчі роботи до казок ««Колобок», Рукавичка», «Пан Коцький».

2014-2015 навчальний рік

• Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті — 2014»: представлений методичний посібник авторів Борак Н.А., Долганової О.А. «Використання «хмарних технологій» в освітньому процесі дошкільного начального закладу» (золота медаль в номінації ««Хмарні технології» в освіті – нові компетенції у сфері ІКТ»)
      • Перемога вихователя Криворучко А.М. в міському конкурсі «Вихователь року 2014»
      • Перемога вихователя Яремчук Н.Л. в Міжнародному конкурсі з гуманної педагогіки «Кожна дитина – національне надбання країни і держави» (ІІІ місце в номінації «Світло душі дитини»)

2015-2016 навчальний рік

Міжнародні та Всеукраїнські конкурси:

-         Сьомий  Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» 2015 р. :представлений методичний посібник авторів Борак Н.А., Долганової О.А. «Впровадження інноваційних проектів в навчально–виховний процес в сучасному ДНЗ» ( золота  медаль у номінації «Розробка та упровадження в освітню практикуінноваційних технологій, технічних засобів навчання, проектів, програм і рішень»);

-         Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти — 2016»: представлений методичний посібник авторів Борак Н.А., Яремчук Н.Л. «Соціальна адаптація дітей – переселенців в Дошкільному навчальному закладі» (золота медаль у номінації «Психосоціальна підтримка дітей і молоді, що знаходяться в складних життєвих обставинах);

Міські конкурси:

-         Чемпіонат з різних видів спорту серед вихованців дошкільних навчальних закладів в рамках міської освітньої  програми «Старти надій»;

-         Конкурс «Зимова феєрія»:  І місце отримав Скорченко Олександр за композицію «Дерево новорічних мрій»;

-         Конкурс «Колискова пісня» : в номінації «Виконання колискових пісень сучасних авторів» брала участь Васильчук  Н.А.  (мати вихованця  Крайніка Саші);

-         Міський фестиваль дитячої гри «Гра скликає друзів».