Творчість як спосіб підтримки дитини

Уроки Творчості | Зіронька

7 причин зайнятися творчістю з дитиною прямо зараз – Дитячий психолог

В такий нелегкий час нам і нашим діткам так необхідна підтримка! Саме творчість є одним з найкращих способів вирішити багато психологічних проблем, як дитини, так і дорослого. Ви можете вивільнити негативні емоції, внутрішні переживання м’яко, без негативних наслідків. Саме творчість допоможе зняти напругу у відносинах та вантаж важких життєвих ситуацій.

Творчість природно пов’язана з життям дитини, і є необхідною частиною її розвитку. Через малюнок, розповідь, гру дитина передає те, що для неї так важливо і що її хвилює. Дайте дітям відповідний вид діяльності або матеріал — і творчий процес вже не зупинити.

Тврчість- це турбота про емоційне самопочуття і психологічне здоров’я дитини через художню діяльність. Вона відіграє величезну роль у розвитку і корекції емоційного світу дитини. Мета таких занять з дітьми — не навчити їх красиво малювати або писати вірші, а «розбудити емоції». Діти починають захоплюватись творчістю, виявляють експресію, виражають свої почуття, знаходять нестандартні рішення.

Тож, фантазуйте разом із дитиною, втілюйте Ваші задуми, мрії та бажання на аркуші паперу і Ви неодмінно побачите, як змінюється та наповнюється внутрішній світ!!!