• Заняття школи молодого вихователя

Про заняття в рамках міської школи молодого вихователя «Творення» (другий рік роботи) на тему «Сучасні підходи до організації освітньої діяльності в закладі дошкільної освіти».

15.10.2019 року відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» (дошкілля) на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 38 Вінницької міської ради» в рамках міської школи молодого вихователя (другий рік роботи) «Творення» відбулось заняття на тему «Сучасні підходи до організації освітньої діяльності в закладі дошкільної освіти».

В інформаційній частині заняття методист з дошкільної освіти КУ «ММК» Ніна Сокиринська розкрила особливості організації освітньої роботи в ЗДО в контексті сучасних вимог дошкільної освіти. Вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 38 ВМР» Ольга Долганова проаналізувала  документи, відповідальність за формування й зберігання яких несе вихователь.

Під час практичної частини засідання вихователь-методист КЗ «ЗДО №11 ВМР» Анна Пляцок провела майстер-клас « Блочно-тематичне планування за принципом методичного конструктора як метод інтегрування освітнього процесу».

Досвідчені педагоги КЗ «ДНЗ №38 ВМР»  поділились лайфхаками оптимізації освітнього процесу, а керівник школи Ольга Долганова спільно з молодими педагогами виробили старт-поради, як налагодити партнерську взаємодію з батьками вихованців.

В ході тренінгових вправ, проведених практичним психологом Тетяною Хооронжук, учасники школи розширили знання про вікові та психологічні особливості дітей, їх індивідуальні можливості та потреби.

Таким чином, проведене заняття сприяло формуванню сучасної освітньої парадигми у педагогічній діяльності молодих вихователів закладів дошкільної освіти.

рис 015 рис 018 рис 030 рис 033 рис 036 рис 037 рис 001 рис 005