ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ ОСВІТНЬОЇ РОБОТИ

ПРІОРИТЕТНІ   ЗАВДАННЯ ОСВІТНЬОЇ РОБОТИ НА

2022-2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Керуючись Законом України «Про дошкільну освіту», Освітньою програмою для дітей від двох до семи років «Дитина», Базовим компонентом дошкільної освіти України, а також на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 27.07. 2022 № 1/8504-22«Про окремі питання діяльності закладу дошкільної освіти у 2022-2023 навчальному році», зважаючи на аналіз освітньої роботи в 2021-2022 н.р., враховуючи досягнення і перспективи розвитку ЗДО, педагогічний колектив разом із батьками та громадськістю вважає за доцільне працювати над реалізацією таких завдань:

1.Посилити роботу з  формування в дітей дошкільного віку соціально-громадянської компетентності, яка є складовою їхнього особистісного зростання в період дошкільного дитинства як представника українського народу та громадянина.

2.Спрямувати зусилля педагогічного колективу на забезпечення сприятливих умов для гармонійного фізичного розвитку дитини, її рухової активності як важливої передумови подальшого розвитку особистості.

3.Продовжити роботу з розвитку креативних та творчих здібностей та формування мистецько-творчої  компетенції дошкільників у процесі зображувальної діяльності.