МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ – 2014»

Дошкільний навчальний заклад №38 переможець конкурсу, проведеного в рамках Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті — 2014» (золота медаль в номінації «Хмарні технології» в освіті – нові компетенції у сфері ІКТ»).

inno1

В рамках конкурсу Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті — 2014» Борак Наталією Анатолієвною та Долгановою Ольгою Анатолієвною була представлена експериментальна робота «Використання «хмарних технологій» в освітньому процесі дошкільного навчального закладу».

Сьогодні ми спостерігаємо не тільки винятковий інтерес до процесу інтеграції ІКТ в дошкільні навчальні заклади, але й безпрецедентний акцент на важливості і якості дошкільної освіти в цілому. Високу оцінку дають ІКТ й педагоги ДНЗ, оскільки їм необхідно надати дітям весь спектр можливостей для навчання і осмислення світу .

Для цього необхідно створити розвиваюче середовище, працювати в союзі з батьками, захищати дітей, освоювати масу нових ідей і планувати навчальні програми, що відповідають сучасним потребам навчання дітей дошкільного віку. Останнім часом знаходяться в процесі розробки стратегії використання ІКТ в дошкільній освіті. ІКТ можуть допомогти дітям в отриманні необхідних компетентностей ще до того, як вони підуть до школи.