• Свежие записи

 • Свежие комментарии

  • Архивы

  • Рубрики

  • Мета

  • МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2014»

    

   МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2014»

    

   Дошкільний навчальний заклад №38 переможець конкурсу, проведеного в рамках Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти — 2014» (срібна медаль в номінації «Cучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти»).

   img1

   В рамках конкурсу V Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти — 2014» Борак Наталією Анатолієвною та Долгановою Ольгою Анатолієвною був представлений методичний посібник «Освітньо-інформаційне середовище як засіб підвищення ефективності навчально– виховного процесу в сучасному дошкільному навчальному закладі».

   Метою розробки є показати напрями діяльності педагогічного колективу ДНЗ зі створення єдиного освітньо-інформаційного простору дошкільного закладу та підвищення ефективності навчально-виховного процесу через активне впровадження в освітню роботу дошкільного навчального закладу ІКТ, розвиток інформаційно-комунікаційної компетентності педагогів,формування соціально ак­тивної, відповідальної, творчо мислячої особистості дошкільника.

   Педагогічний колектив ДНЗ №38 кілька років працює над реалізацією моделі освітньо- інформаційного середовища та інтеграцією ІКТ в освітню діяльність дошкільного закладу. Це дозволило створити єдиний інформаційний простір дошкільного закладу, системи, в якій задіяні і на інформаційному рівні пов’язані всі учасники освітнього процесу : адміністрація, вихователі, діти та їхні батьки. Інформатизація освіти відкрила педагогам нові можливості для широкого впровадження в педагогічну практику нових методичних розробок. А використання інформаційних технологій в дитячому садку дало     можливість істотно збагатити, якісно оновити освітньо – виховний процес в ДНЗ і підвищити його ефективність.

   img2